Logo  "Гаряча лінія" головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: тел. (095) 802-61-38, з питань осучаснення пенсій - (063) 849-85-90, для військових пенсіонерів - (050)015-82-54 (з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45Logo
Пенсійний фонд України
Вєб-портал ПФУ
Пенсійний калькулятор

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації (далі наведено):

-         отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку; 

-         здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих); 

-         отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо; 

-         подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників); 

-         подавати звернення до органів Пенсійного фонду;    

-         записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду. Та інше.

Звернувшись до послуг, які надаються через веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, можуть отримати інформацію щодо взяття на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

 

Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ

Для зручності користувачів процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ необхідно виконати наступні кроки:

1. З'ясувати, до якого територіального органу Пенсійного фонду України необхідно звернутись для оформлення заяви.

2. Прийти до управління Пенсійного фонду та оформити заяву, яку можна оформити вдома, зайшовши на сайт :http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:

•          Для громадянина;

•          Для юридичної особи (страхувальника).

Проте, у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть у її заповненні. З відповідною заявою необхідно звернутися у територіальний підрозділ Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!) «реєстраційний код». Цей код необхідний для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігати його необхідно в таємниці до моменту закінчення реєстрації!

Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі». Заповніть реєстраційну форму.

На введену адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження надійде повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі «Вхід».

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

 

Станом на 23 березня 2018 року в Луганській області в повному обсязі завершено фінансування виплати пенсій березня 2018 року

Стрічка новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1