Logo  "Гаряча лінія" головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: тел. (095) 802-61-38, з питань осучаснення пенсій - (063) 849-85-90, для військових пенсіонерів - (050)015-82-54 (з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45Logo
Пенсійний фонд України
Вєб-портал ПФУ
Пенсійний калькулятор

SKYPE-ПРИЙОМ В МАРКІВСЬКОМУ ОБ’ЄДНАНОМУ УПРАВЛІННІ

Напередодні головний спеціаліст Новопсковського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Кропивка провела online-прийом для жителів Новопсковського району за допомогою Skype-зв’язку.

23 лютого 2018

Детальніше...

ПРО ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ З ПІДПРИЄМЦЯМИ МІСТА ЛИСИЧАНСЬКА

22 лютого поточного року фахівці управління Пенсійного фонду України в м.Лисичанську провели семінар з підприємцями міста на тему: “Порядок реєстрації трудових договорів між працівником і фізичною особою та дотримання підприємцями чинного законодавства у сфері зайнятості населення”.

23 лютого 2018

Детальніше...

ПЕНСІЙНИКИ БІЛОКУРАКИНЩИНИ ДБАЮТЬ ПРО ОБІЗНАНІСТЬ ГРОМАДЯН З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ

22 лютого поточного року фахівці Білокуракинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели прийоми громадян в Нижньодуванській селищній раді та на віддаленому робочому місці в селищі Лозно-Олександрівка. Крім того, пенсійники зустрілись з громадянами в територіальному центрі соціального обслуговування Сватівського району для проведення інформаційного заходу «Університет ІІІ покоління».

23 лютого 2018

Детальніше...

МАРКІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПРОВОДИТЬ ЗАХОДИ З ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Напередодні начальник Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ніна Душенко взяла участь у районних заходах, спрямованих на легалізацію заробітної плати та дотримання прав найманих працівників: засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати; засідання міжвідомчої районної робочої групи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

23 лютого 2018

Детальніше...

В М.КРЕМІННІЙ ПРОЙШОВ ВЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ФОНДУ ОБЛАСТІ

21 лютого поточного року перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Павло Баранов провів виїзний прийом для мешканців м.Кремінної та навколишніх населених пунктів.

22 лютого 2018

Детальніше...

ПЕНСІЙНИКИ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДЯНАМИ В СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОМУ, СТАРОБІЛЬСЬКОМУ ТА БІЛОВОДСЬКОМУ РАЙОНАХ

Напередодні фахівці територіальних управлінь Пенсійного фонду Луганщини провели низку зустрічей з громадянами: на віддалених робочих місцях в Шульгінській сільській раді Старобільського району та в Валуйській сільській раді Станично-Луганського району, а також прийом за місцем проживання пенсіонера з обмеженими фізичними можливостями в селі Городище Біловодського району.

22 лютого 2018

Детальніше...

ПРЯМА ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Начальник Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Касяненко та начальник відділу з обслуговування громадян Євгенія Плосконос провели пряму «гарячу лінію», на яку звернулись 32 особи.

22 лютого 2018

Детальніше...

ПЕНСІЙНОЮ СЛУЖБОЮ В М.РУБІЖНОМУ НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ МЕШКАНЦІВ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ МІСТА

Начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Смаглюк разом з начальником відділу обслуговування громадян Світланою Нескубою провели виїзний прийом мешканців віддаленої від управління південної частини міста.

22 лютого 2018

Детальніше...

ПЕНСІЙНИКИ М.СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ПРОВЕЛИ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН В АГЕНТСЬКИХ ПУНКТАХ ТА ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Фахівці управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку, дбаючи про доступність пенсійних послуг для громадян, провели низку інформаційних заходів: відвідали 5 громадян похилого віку за місцем проживання, провели прийоми в агентських пунктах ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» та смт.Борівського.

22 лютого 2018

Детальніше...

В БІЛОВОДСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШЛА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

21 лютого поточного року в Біловодському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулась зустріч начальника управління Ольги Шуліки та консульта з суспільно політичних питань благодійного фонду «Право на захист» Ігоря Шклярова.

22 лютого 2018

Детальніше...

Станом на 22 лютого 2018 року профінансовано на виплату пенсій лютого центр поштового зв'язку - по 25  лютого, установи банків – по 22 лютого.

Стрічка новин

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4